Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0382.ua

Фотоальбоми (1)

Інформація про компанію

Про нас
Кожний господар прагне зробити свій дім комфортним та органічним. Ніщо так не зробить будинок затишним, як встановлений камін чи топка. Пропонуємо послуги по виготовленню та дизайну каміну Вашої мрії. Справжній камін, поблизу якого можна зігрітись взимку, який наповнює будинок приємним ароматом дерева, наповнює кімнату романтичними звуками потріскування. Купити печі у Хмельницькому та отримати грамотну консультацію і бездоганний сервіс, орієнтуватись на якісну та довговічну роботу опалювального обладнання – це все «Ваш камін». Каміни у Хмельницькому від «Ваш камін» - це завжди вірне рішення. Якщо Ви давно хотіли придбати камін, але не наважувались це зробити – Вам у допомогу...

Кожний господар прагне зробити свій дім комфортним та органічним. Ніщо так не зробить будинок затишним, як встановлений камін чи топка. Пропонуємо послуги по виготовленню та дизайну каміну Вашої мрії. Справжній камін, поблизу якого можна зігрітись взимку, який наповнює будинок приємним ароматом дерева, наповнює кімнату романтичними звуками потріскування.

1

Купити печі у Хмельницькому та отримати грамотну консультацію і бездоганний сервіс, орієнтуватись на якісну та довговічну роботу опалювального обладнання – це все «Ваш камін».

Каміни у Хмельницькому від «Ваш камін» - це завжди вірне рішення. Якщо Ви давно хотіли придбати камін, але не наважувались це зробити – Вам у допомогу наші фахівці, які нададуть відповідь на всі запитання, грамотно та доступно проконсультують.

Організація «Ваш камін» у Хмельницькому пропонує Вашій увазі камінні топки.

Хороша заміна камінам – готові до експлуатації камінні топки. Камінна топка – це особливий елемент каміну, в якій відбувається процес горіння. У своєму роді є серцем каміну, його основою. Дуже важлива якість матеріалу, з якого виробляються топки.

Ми допоможемо зробити Ваш дім затишним!!!

12-r500x500 00498012
zima-kamin-uyut-kartinki-750x566

shapka1

«Ваш камін» у Хмельницькому пропонує особливо величезний вибір камінів у Хмельницькому. Окрім того, широкий спектр камінних облицювань. Облицювання каміну – завершальний етап, що додає до загального образу оригінальність та естетичність.

Гарна новина для тих, хто не уявляє домівки без каміна!

Біокамін - абсолютно безпечний і екологічний опалювальний прилад, що працює на абсолютно нешкідливому паливі. Процес установки та монтаж біокаміна простий і не вимагає спеціальних дозволів.

Слід розуміти, що біо-камин не виконує на всі 100% функцію обігріву приміщень, але про те є надійним джерелом додаткового тепла у Вашому домі!

Значна кількість аналогічних товарів є на ринку, споживач стає дедалі більше вибірковий. Наша робота – це гідно відповідати Вашим потребам.